Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pijavica v pozadí rómskej politiky??! Alebo "vypalcuj mi môj zadok"... (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Čo na toto povedať?

Pán Kmeťo, ak sa nemýlim, tak ste v ostatných voľbách do Európskeho parlamentu kandidovali za Európsku demokratickú stranu, a to z predposledného, 13. miesta. Na kandidátke ste mali ako zamestnanie uvedené: bloger.
Myslím si, že ako "profesionálny bloger" by ste mali dôkladne ovládať nielen gramatiku a pravidlá slovenského jazyka, ale aj Kódex blogera na webe SME blog. V ňom a v administrácii textov na blog sa, okrem iného, píše o tom, že v nadpisoch - titulkoch článkov je zakázané používať vulgarizmy alebo aj náznaky vulgarizmov. Váš nadpis článku, pod ktorým prispievam do diskusie, je dôkazom toho, že si nectíte pravidlá.
K obsahu Vášho článku asi len toto: Vaša akože kritika je celkom zbytočná a prázdna - pretože Vám chýba odvaha pomenovať tých, o ktorých píšete: skutočnými menami a priezviskami.
Ale hlavne že máte nadpis rovnajúci sa clickbait-u
 

... Pán Dropa, vy ste mnou posadnutý...

Áno kandidoval som a keď už ma máte tak prelustrovaného , vedeli by sme že som sa kandidatúry vzdal, pretože nie som politik.... Čo sa týka gramatiky, to píšete aj iným, pretože nemyslím si, že by som mal vážne gramatické hrubky... Čo sa tíka kodexu, ***** nieje vulgarizmus.... Je vidieť že ste fakt mnou posadnutý apropo keby som uviedol mená aj tam by ste mal problém... Vy máte problém zo všetkým kde sa objaví moje meno.... Neviem asi sa Vám páčim, ale ja fakt nie som na mužov... Skúste si nájsť inú obeť
 

Nie som Vami "posadnutý," pán Kmeťo,...

...len si myslím, že by ste mali dodržiavať pravidlá - tak ako ostatní blogeri a ostatné blogerky.
1. Ste na veľkom omyle, to slovo z nadpisu Vášho článku, o ktoré ide - tak to slovo je vulgarizmus. Stačí nahliadnuť hoc aj do internetového Slovníka slovenského jazyka, kde sa pod heslom "r.." píše:
r.., -ti žen. r. vulg. zadok, konečník.
Skratka "vulg." znamená "vulgárne." Takže v nadpise máte hrubý vulgarizmus.
Nepotrebujem Vás vôbec lustrovať, ani som Vás nelustroval - Vaše meno je dodnes zverejnené na kandidátke Európskej demokratickej strany - stačí si to dohľadať. Čieže - kandidovali ste? Áno, kandidovali ste.
Nie, pán Kmeťo, žiadnu "obeť" si vo Vás nehľadám - len som Vás chcel upozorniť na a) porušenie Kódexu blogera a za b) na to, že akosi Vám chýba odvaha pomenovať niekoho skutočným menom a priezviskom. Je zaujímavé, že túto "odvahu" ste mali vtedy, keď ste mi vdiskusii nevyberane nadávali do esesákov, eštebákov, imbe....v a pod.
 

Ďakujem

-za Váš vyčerpávajúci komentár, to že som Vás nazval ako som Vás nazval, no nezoberiem to späť veď sa tak voči mojej osobe správate... Striehnete kde urobím chybu a ako malé decko začnete kričať a poukazovať na mna... Choré je to... Prajem pekný víkend PS To že som kandidoval a vzdal sa kandidatúry je moja súkromná vec ako aj dôvod prečo som kandidatúru prijal ale neskôr som sa vzdal... Viac k Vaším žalobným praktikám sa vyjadrovať nebudem...
 

Zdá sa mi, že ste uznali,...

...že mám s tými vulgarizmami v nadpisoch pravdu a nadpis ste upravili - viď upravené 24.8.2019 o 10:31.
Ale to nie je všetko, pán Kmeťo. Vulgarizmy sa nesmú, podľa Kódexu blogera a administrácie textu, používať ani v perexe článku - teda v časti textu, ktorý je hneď pod nadpisom a zobrazuje sa na webstránke spolu s nadpisom. Takže by ste, v zmysle pravidiel, mali editovať aj perex.
Ďakovať za upozornenia na chyby mi nemusíte - od Vás by to veruže nebolo úprimné.
 
Hodnoť

 

...no tentokrat sa uz do kuta zahnat nenecham.... Ale vy v tom kute ste. Nikde nevidim meno toho podnikavca z Turca.
 

Od pána blogera sa meno -

- a dokonca ani priezvisko :-) nedozvieme.
Ide totiž o to, že pán bloger nemá odvahu na zverejnenie totožnosti dotyčného. Asi si je vedomý, že by mu to len tak ľahko neprešlo a mohol by čeliť dajme tomu obvineniu z ohovárania.
Ono to totiž nie je také jednoduché ako hrubo nadávať diskutujúcim a osočovať ich. O čom máme, pochopiteľne, dôkazy.
 

Ohováranie ???

Ale vôbec nie... na Všetko je čas a ten čas si možno raz nájdem aj na Vás :))) Ale teraz ma nebavíte
 

Pán Kmeťo -

- to, čo ste o mne popísali v niektorých diskusiách, tak to je, podľa môjho právnika, na t. o.
Takže sa mi tu nevyhrážajte slovami, že "na Všetko je čas a ten čas si možno raz nájdem aj na Vás :)))"
 

Každý máme právnika

... pán Dropa vyhrážanie sa má rôzne úrovne, verte mi, že ste pre mňa zaujímavý len z pohľadu blogera, inak ste pre mňa nezaujímavý, vaše články sú viac menej nečítané, nie že by ste bol zlý bloger, ale vaše témy zrejme verejnosť tak nezaujímajú ako by ste si prial ... to že som Vás nazval ako som Vás nazval, no nezoberiem to späť veď sa tak voči mojej osobe správate... Striehnete kde urobím chybu a ako malé decko začnete kričať a poukazovať na mna.. Takže pán Dropa ako je možne že ste bol nominovaný na Roma Spirit keď niektoré Vaše komentáre sú na zvážanie čo sa týka našej komunity.... A o tom to to je začína ma to zaujímať Roma Spirit totiž už dávno medzi Rómami stratilo svoj lesk, tak ako napríklad Nobelová cena ktorá bola dana za mier teroristovi J. Arafatovi, nie že by ste bol terorista, ale za povšimnutie stoja niektoré Vaše reakcie
 

Pán Kmeťo, ak smiem, odporúčam Vám,...

...aby ste sa nezaoberali mojimi článkami (ak ich nečítate a napr. nemáte čo k nim povedať v diskusii) - ja totiž blogovanie neberiem ako nejakú športovú súťaž v tom, kto má akú čítanosť a akú vysokú karmu. To ma naozaj, verte tomu, nezaujíma.
Čo sa týka mojej nominácie na ocenenie Gypsy Spirit (nie Roma Spirit) - to Vás trápiť nemusí.
Na začiatok by Vám vari mohlo stačiť, aby ste získali jasné a nezvratné dôkazy o tom, že som (bol) eštébákom (ŠtB) a že som imb...l - ako ste to o mne opakovane napísali.
Teraz k Vášmu článku, pod ktorým je táto diskusia.
Rozumiem Vám, že sa snažíte upriamiť pozornosť na kadejaké neprávosti a machinácie v rómskej komunite - presnejšie v komunite rómskych politikov, ktorí možno vstúpia do predvolebného boja o voličské hlasy v parlamentných voľbách 2020, ale - a to mi verte - ak nebude Vaša kritika presná, adresná, menovitá a doložená konkrétnymi dôkazmi, informáciami, podkladmi - tak je to len ako keby ste sa snažili silný víchor zastaviť fúkaním. Isteže, kadejaké akože raperské vulgárne výlevy môžu zaujať (Ale koho? Iba ak niekoho, kto je na úrovni tých "raperov.") - ale to naozaj nestačí. Tak isto ako nestačí, keď si Vy, pán Kmeťo, budete "sypať popol na hlavu" v mene akože celej rómskej komunity a písať dajme tomu o tom, ako poniektorí Rómovia zneužívajú slovo "rasizmus."
Viete, pán Kmeťo, mám v rómskej komunite priateľov aj veľa známych. A poviem Vám úprimne - nikto z nich nemá najmenší záujem voliť do NR SR Rómov. Prečo? Na to je zdĺhavá odpoveď - ale tým by ste sa vari mohli zaoberať. A nie nejakým vulgárnym akože "textom" akože "piesne" či čo je to za hnusnú obludnosť.
 

 

nechces ist uz do psej matere?
o kmetovi si myslim svoje, ale ty si chory clovek. normalny sociopat.
 

 

No veď do ŠtB ani iní ako sociopati nevstupovali. Inak, z môjho pohľadu sa profesionálny "Róm" a profesionálny "rómsky" aktivista bijú o nejaký grant na dané etnikum a obaja cigánia, že im ide o nejaké iné, vyššie ciele...
 

 

Pokvapkaj si ustrice citronom, pripni si vyznamenanie Veteran CSLA a tiahni do p...e stb-ak a grafoman Monsieur Hlien-Droppa.
 
Hodnoť

Pijavicam a podvodnikom akejkolvek rasy

alebo narodnosti treba klepat nemilosrdne po prstoch,niekedy aj po hlavach.Treba ich ale
najprv verejne pranierovat aj s konkretnymi dokazmi.
Najviac ma pobavili tie "romske peniaze".
 
Hodnoť

 

blogovy diletant, ktory za rasistu oznaci aj plot s hakovym krizom, sa tu zase raz vyplakava a oznacuje niekoho sikovnejsieho za podvodnika, este s poriadnou davkou vulgarizmov. No, bodaj by bol taky, aky pise, a bodaj by zabranil ludom s takymito fasistickymi nalepkovacimi metodami, aby viac nepisali hluposti po internete.
 


Najčítanejšie


 1. Adam Nochta: Ľuboš Blaha, ban-sexuál 8 233
 2. Peter Kollega: Som zločinec a nechcem aby ma riešila Ficova kurtizána a Čižnár-Gašparovičovi protežanti 2 087
 3. Peter Kollega: Papalášstvo od Mečiara po Beblavého 1 650
 4. Pavel Sibyla: Ako sa znásilňujú štatistiky nezamestnanosti za Matoviča 1 614
 5. Martin Greguš: Rozšírenie uhoľnej bane Turów - otvorená výzva ministrovi Jánovi Budajovi: STOP 842
 6. Mišo Šesták: Ako známy rómsky muzikant zhudobnil vypálenie Lučenca ruskou armádou 823
 7. Adam Puškár: Obec Marianka varuje Stupavu pred výstavbou projektu Habánky 786
 8. Jozef Sitko: Ficov zákon o teple „okradol“ veľa domácností 659
 9. Stanislav Martinčko: Excelentný Rašiho plán na Koronu! 635
 10. Dominika Dongova: Kňaz, jeho slová a ja.. 629

Rebríčky článkov


 1. Roland Ondrus: Qantas chce povinnosť očkovania pre pasažierov!
 2. Radoslav Žilinský: Zimný oddych na 1000 rôznych spôsobov
 3. Július Kovács: Páni čitatelie a blogeri celé to tu v SME zapácha hoci Haščákom a Martinom Borguľom
 4. Naďa Mitanová: Neodoslané listy, pozabudnuté sny, záhrady zarastené burinou...
 5. Stanislav Martinčko: Excelentný Rašiho plán na Koronu!
 6. Olívia Lacenová: Bitcoin si razí cestu nahor. Prekonal trojročné maximá
 7. Peter Biščo: Pán premiér, je nevyhnutné odložiť plienky a ...
 8. Nikola Ivanov: 10 častých chýb pri investovaní
 9. Peter Žiak: Mao-Tovič - za 9 mesiacov tam, kde Fico za 12 rokov ...
 10. Miroslav Binčík: Deti, kto sa nezmestí na javisko, pôjde do sakristie


Už ste čítali?